Olivier Beijn - zonder titel

Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
  • Olivier Beijn (1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6
Conditie: uitstekend. Licht vlekje bovenkant vel, zie foto.
Editie: 1/6.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.

Olivier Beijn (1978)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
50 cm
66 cm
Starttijd:13-01-2023 om 23:21
Eindtijd:20-01-2023 om 22:36
Openingsbod € 30
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland