Olivier Julia: 3 Etsen.

Olivier Julia: 3 Etsen. kopen? Bied vanaf 40!
Olivier Julia: 3 Etsen. kopen? Bied vanaf 40!Olivier Julia: 3 Etsen. kopen? Bied vanaf 40!Olivier Julia: 3 Etsen. kopen? Bied vanaf 40!Olivier Julia: 3 Etsen. kopen? Bied vanaf 40!Olivier Julia: 3 Etsen. kopen? Bied vanaf 40!Olivier Julia: 3 Etsen. kopen? Bied vanaf 40!Olivier Julia: 3 Etsen. kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Yvonnemaria67
FA. (2)

38 verkochte items
  • Olivier Julia (1952)

Olivier Julia

3 Etsen

Gesigneerd

Genummerd

Afm. Lijst : 3x 26 cm. X 26 cm.

Afm. Ets: 3x 10 cm. X 10 cm.

Ets1: Amsterdam 2, 40/50.

Ets 2: Amsterdam 3, 38/50.

Ets 3: Amsterdam 5, 30/50.

Starttijd:27-01-2017 om 20:54
Eindtijd:03-02-2017 om 20:54
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieOotmarsum, Nederland