Olivier Julia, ets - Verkocht

Olivier Julia, ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 18,00

Olivier Julia, ets kopen? Bied vanaf 1!Olivier Julia, ets kopen? Bied vanaf 1!Olivier Julia, ets kopen? Bied vanaf 1!Olivier Julia, ets kopen? Bied vanaf 1!Olivier Julia, ets kopen? Bied vanaf 1!Olivier Julia, ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Yvonnemaria67
FA. (2)

38 verkochte items
  • Olivier Julia (1952)

Olivier Julia ( Franse kunst schilder)

Ets

Gesigneerd

Genummerd : 38/50

afm. Lijst: 26 cm. x 26 cm.

afm. Ets: 10 cm. x 10 cm.

Dit item is verkocht voor 18,00
Starttijd:17-11-2016 om 14:13
Eindtijd:24-11-2016 om 14:13
Biedingen (9)
wim3132
24 nov. / 13:44
€ 18
liefhebben
24 nov. / 08:50
€ 16
Art2Have
24 nov. / 08:49
€ 14
liefhebben
24 nov. / 08:49
€ 12
Art2Have
23 nov. / 19:23
€ 9
wim3132
22 nov. / 15:28
€ 7
liefhebben
22 nov. / 15:27
€ 5
wim3132
22 nov. / 15:27
€ 3
liefhebben
21 nov. / 18:08
€ 1