Olphaert de Otter: Ship Dinner party print

Olphaert de Otter: Ship Dinner party print kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Andere items

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Olphaert den Otter (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Olphaert den Otter

techniek: offsetlitho

Titel"; Ship Dinner Party print

offsetlitho van een foto van Frtis Rotgans. van het schip de Rotterdam

uitgave XX Multipe Galerie ter gelegenheid van de tentoonstelling van Olphaet den Otter. 1998

gesigneerd en genummerd met potlood. nr. 43/50

maten: 42 x 60 cm

in prima staat

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:10-08-2013 om 08:50
Eindtijd:17-08-2013 om 08:50

Biedingen (1):

char
17 aug. / 01:13
€ 1