Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets

Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuke portret van een schilderende Frans (Verpoorten) door Poppe Damave.  Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd en getiteld.  In goede conditie.

Afmetingen: 40cm x 32cm (blad), 36cm x 26cm (beeld)

Paar kreukjes en wat vlekjes in de marge maar ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.

Starttijd:20-09-2022 om 14:24
Eindtijd:02-10-2022 om 22:55
Openingsbod € 35
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa