Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend (20ste eeuw) - Volendams interieur - Verkocht

Onbekend (20ste eeuw) - Volendams interieur kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Onbekend (20ste eeuw) - Volendams interieur kopen? Bied vanaf 1!Onbekend (20ste eeuw) - Volendams interieur kopen? Bied vanaf 1!Onbekend (20ste eeuw) - Volendams interieur kopen? Bied vanaf 1!Onbekend (20ste eeuw) - Volendams interieur kopen? Bied vanaf 1!Onbekend (20ste eeuw) - Volendams interieur kopen? Bied vanaf 1!Onbekend (20ste eeuw) - Volendams interieur kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Etsenshop
FA. (14)

183 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Olieverf op doek - gesigneerd rechtsonder Techniek: Olieverf op doek Jaar: 20e eeuw Editie: Original Staat:

Over het algemeen in goede staat

Een fraai schilderij uit de 20e eeuw van een Volendams interieur.
Dochter toont haar kind aan haar moeder.
=====================================
Rechtsonder gesigneerd : F. Schmidt.
Olieverf op doek : 30,5 x 36,5 cm.
In de oude originele lijst : 43 x 49 cm.
Olieverf in zeer goede staat.
De oude originele lijst heeft kleine gebruikssporen.
==================================

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(37)
Geplaatst door  Etsenshop
FA. (14)

183 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:11-07-2017 om 14:47
Eindtijd:18-07-2017 om 19:47
Biedingen (3)
henkepenkie
15 jul. / 21:04
€ 5
Jobse
15 jul. / 21:04
€ 3
henkepenkie
12 jul. / 17:55
€ 1