Onbekend: Aquarel, Laantje in bos - Verkocht

Onbekend: Aquarel, Laantje in bos kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

onbekend

Geplaatst door  aclaass

25 verkochte items
  • onbekend
GesigneerdHandgesigneerd

In zeer goede staat verkerende aquarel van onbekende kunstenaar.

Ongesigneerd.

Afmeting werk: 48 x 38 cm

In passepartout van 50 x 40 cm

Ophalen of verzenden (kosten koper)

onbekend

Geplaatst door  aclaass

25 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:02-02-2014 om 19:55
Eindtijd:12-02-2014 om 19:55
teeuw
05 feb. / 19:42
€ 1