Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend, aquarel, rivierenlandschap - Verkocht

Onbekend, aquarel, rivierenlandschap kopen? Bied vanaf 1!
Onbekend, aquarel, rivierenlandschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, aquarel, rivierenlandschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, aquarel, rivierenlandschap kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Aqaurel, ongesigneerd. Afm. blad 55x38 cm.

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (48)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42 )

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:22-08-2017 om 17:10
Eindtijd:28-08-2017 om 20:10
Biedingen (2)
deneefvanklaas
28 aug. / 13:39
€ 3
MariaHelena
25 aug. / 14:03
€ 1