onbekend, black and white lithografie: 11/30 uit: 3/1/1951 - Verkocht

onbekend, black and white lithografie: 11/30  uit: 3/1/1951 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 41,00

onbekend, black and white lithografie: 11/30  uit: 3/1/1951 kopen? Bied vanaf 25!onbekend, black and white lithografie: 11/30  uit: 3/1/1951 kopen? Bied vanaf 25!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

onbekend ( d.w.z.) r.o. gesigneerd, niet goed leesbaar.

black and white lithografie, 11/30  uit 3/1/1951

O. Heels, pour madame Osten-Mulock, Houwer.Bien conditionnement.

incl. al.lijst met glas: 42x60 / excl.lijst: 30x45

verzenden: aantekenen, goed verpakt, Ned. 15,-

Ongespecificeerd

Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
Dit item is verkocht voor 41,00
Starttijd:12-10-2013 om 13:41
Eindtijd:23-10-2013 om 13:41
Biedingen (5)
HansHH
22 okt. / 20:49
€ 41
Melle
22 okt. / 20:49
€ 40
HansHH
22 okt. / 20:48
€ 35
Melle
22 okt. / 20:48
€ 30
HansHH
16 okt. / 02:46
€ 25