Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend gesigneerd: Acryl op doek, People (groot)

Onbekend gesigneerd: Acryl op doek, People (groot) kopen? Bied vanaf 1!

Onbekend gesigneerd: Acryl op doek, People (groot)

Verkoopprijs: € 75,00

Onbekend gesigneerd: Acryl op doek, People (groot) kopen? Bied vanaf 1!Onbekend gesigneerd: Acryl op doek, People (groot) kopen? Bied vanaf 1!Onbekend gesigneerd: Acryl op doek, People (groot) kopen? Bied vanaf 1!Onbekend gesigneerd: Acryl op doek, People (groot) kopen? Bied vanaf 1!Onbekend gesigneerd: Acryl op doek, People (groot) kopen? Bied vanaf 1!Onbekend gesigneerd: Acryl op doek, People (groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Titel: People
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen doek: 100 cm x 100 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Acryl op doek
Ingelijst: Nee
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat (een paar lichte beschadigingen/verfverlies langs de bovenrand, zie detail foto)
Oorspronkelijke galerieprijs: € 470

Administratieve code:

QQZW

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:11-07-2017 om 12:05
Eindtijd:23-07-2017 om 12:05

Biedingen (17):

Stephan79
23 jul. / 08:21
€ 75
Thia55
23 jul. / 08:21
€ 70
Stephan79
21 jul. / 15:46
€ 65
Thia55
21 jul. / 15:46
€ 60
Stephan79
20 jul. / 12:15
€ 50
Klassiekers
16 jul. / 02:11
€ 45
R61F
16 jul. / 02:11
€ 40
R61F
15 jul. / 01:20
€ 35
Klassiekers
15 jul. / 01:20
€ 30
R61F
14 jul. / 20:22
€ 18
24915
14 jul. / 20:22
€ 16
R61F
14 jul. / 20:22
€ 14
24915
14 jul. / 20:22
€ 12
R61F
13 jul. / 23:05
€ 7
RonP
13 jul. / 23:05
€ 5
R61F
12 jul. / 01:28
€ 3
Pitters
11 jul. / 22:05
€ 1