Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend gesigneerd: Ets, Intaglio Mecmo - Ingelijst (Zeer groot)

Onbekend gesigneerd: Ets, Intaglio Mecmo - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!

Onbekend gesigneerd: Ets, Intaglio Mecmo - Ingelijst (Zeer groot)

Verkoopprijs: € 60,00

Onbekend gesigneerd: Ets, Intaglio Mecmo - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!Onbekend gesigneerd: Ets, Intaglio Mecmo - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!Onbekend gesigneerd: Ets, Intaglio Mecmo - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!Onbekend gesigneerd: Ets, Intaglio Mecmo - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!Onbekend gesigneerd: Ets, Intaglio Mecmo - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!Onbekend gesigneerd: Ets, Intaglio Mecmo - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!Onbekend gesigneerd: Ets, Intaglio Mecmo - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzondere en zeer gedetailleerde ets, met een helaas voor ons onbekende signatuur. Mogelijk is de kunstenaar afkomstig uit Rusland.

Titel: Intaglio Mecmo
Jaartal: 1995/96
Afmetingen lijst: 43,5 cm x 163,5 cm (Beeld: 38,5 cm x 158,5 cm)
Oplage: AP III/V
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In goede staat, maar wel met wat lichte beschadigingen in het blad (zoals het witte rechtsonder, zie foto) en wat vlekkerig, het blad is licht en egaal vergeeld en met twee kleine vochtvlekken.

Glasbreuk: Gezien de leeftijd en de conditie van met name de lijsten van aluminium, kunnen wij geen garantie geven ten aanzien van eventuele glasbreuk. Werken zijn bij invoer nagekeken maar u biedt dus zonder garantie t.a.v. glasbreuk.

Administratieve code:

QQNC

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:21-06-2017 om 10:12
Eindtijd:02-07-2017 om 10:12

Biedingen (3):

llzonje
2 jul. / 09:46
€ 60
FVZ093
2 jul. / 07:39
€ 55
llzonje
23 jun. / 16:46
€ 50