Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend gesigneerd: Olieverf op doek, Mysterious orange - Ingelijst

Onbekend gesigneerd: Olieverf op doek, Mysterious orange - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Onbekend gesigneerd: Olieverf op doek, Mysterious orange - Ingelijst

Verkoopprijs: € 70,00

Onbekend gesigneerd: Olieverf op doek, Mysterious orange - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Onbekend gesigneerd: Olieverf op doek, Mysterious orange - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Onbekend gesigneerd: Olieverf op doek, Mysterious orange - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Onbekend gesigneerd: Olieverf op doek, Mysterious orange - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Titel: Mysterious orange
Jaartal: 1996
Afmetingen lijst: 36 cm x 30 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (linksonder en verso)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Ja, in decoratieve houten lijst
Conditie: In zeer goede staat.

Administratieve code:

QQROS

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:10-01-2018 om 09:54
Eindtijd:21-01-2018 om 09:54

Biedingen (9):

Eikenblad
21 jan. / 00:23
€ 70
Leon_2
19 jan. / 18:22
€ 65
Barrac
19 jan. / 18:21
€ 60
Leon_2
19 jan. / 18:21
€ 60
Barrac
13 jan. / 21:54
€ 55
Leon_2
13 jan. / 21:54
€ 50
Barrac
12 jan. / 15:31
€ 45
Leon_2
12 jan. / 14:55
€ 40
Barrac
12 jan. / 14:25
€ 35