Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend gesigneerd, schilderij op linnen - Verkocht

Onbekend gesigneerd, schilderij op linnen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Onbekend gesigneerd, schilderij op linnen kopen? Bied vanaf 1!Onbekend gesigneerd, schilderij op linnen kopen? Bied vanaf 1!Onbekend gesigneerd, schilderij op linnen kopen? Bied vanaf 1!Onbekend gesigneerd, schilderij op linnen kopen? Bied vanaf 1!Onbekend gesigneerd, schilderij op linnen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1166 verkochte items
Alle items van deze verkoper (87)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Schilderij op linnen, niet ingelijst, r.o gesigneerd. Afm. doek 46,8x39 cm. In hele goede staat.

Verzending 8 euro, aangetekend 9,65

Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:10-12-2017 om 22:17
Eindtijd:22-12-2017 om 20:17
Biedingen (3)
Mariokoppies
19 dec. / 22:21
€ 7
11556
19 dec. / 22:21
€ 5
11556
12 dec. / 16:30
€ 1