Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend, handgekleurde ets op zijde - Verkocht

Onbekend, handgekleurde ets op zijde kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

Onbekend, handgekleurde ets op zijde kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, handgekleurde ets op zijde kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, handgekleurde ets op zijde kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1166 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Handgekleurde ets gedrukt op zijde, r.o gesigneerd. Afm. doek 34x43,5 cm.

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekedn 9,65

Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:03-09-2017 om 09:38
Eindtijd:17-09-2017 om 11:38
Biedingen (6)
Tessa0206
17 sep. / 11:32
€ 9
jeko
17 sep. / 09:01
€ 7
Armando
17 sep. / 09:01
€ 5
jeko
17 sep. / 09:01
€ 5
Armando
17 sep. / 00:20
€ 3
jeko
11 sep. / 17:32
€ 1