Niet of onleesbaar gesigneerd - onbekend kunstenaar - olieverf op doek - stilleven met weelderige bloemen - Verkocht

onbekend kunstenaar - olieverf op doek - stilleven met weelderige bloemen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

onbekend kunstenaar - olieverf op doek - stilleven met weelderige bloemen kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - stilleven met weelderige bloemen kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - stilleven met weelderige bloemen kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - stilleven met weelderige bloemen kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - stilleven met weelderige bloemen kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - stilleven met weelderige bloemen kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - stilleven met weelderige bloemen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kerselaar80
FA. (3)

Lid sinds 2018
19 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

prachtig schilderij van onbekend kunstenaar

het werk is olieverf op doek

het schilderij en kader zijn in zeer goede staat

het stelt een stilleven met bloemen voor

het werk is gesigneerd maar onleesbaar

de kleuren zijn werkelijk prachtig

het werk heeft een zeer dikke verfstructuur en mooie settings

het werk is ingekaderd met  een mooie massief houten kader

de afmetingen van het werk zijn 72cmX64cm

word aangetekend en verzekerd verzonden in een goede verpakking.

Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:02-05-2018 om 18:53
Eindtijd:06-05-2018 om 22:03
Biedingen (4)
jbolle
06 mei / 21:52
€ 7
1hans
06 mei / 21:52
€ 5
jbolle
06 mei / 21:50
€ 3
1hans
06 mei / 21:49
€ 1