Niet of onleesbaar gesigneerd - onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - stilleven met bloemen en fruit - Verkocht

onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - stilleven met bloemen en fruit  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - stilleven met bloemen en fruit  kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - stilleven met bloemen en fruit  kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - stilleven met bloemen en fruit  kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - stilleven met bloemen en fruit  kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - stilleven met bloemen en fruit  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

stilleven met bloemen en fruit van onbekend kunstenaar,

het werk is olieverf op paneel,

mooie kleuren en verfstructuur,

de afmetingen zijn 46cm X 32cm,

het werk is ingelijst,

De foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving.

Word aangetekend en verzekerd verzonden.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(38)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:20-02-2018 om 22:26
Eindtijd:25-02-2018 om 21:36
Biedingen (5)
dimitri15
25 feb. / 21:31
€ 9
36523
25 feb. / 21:30
€ 7
dimitri15
25 feb. / 21:26
€ 5
36523
25 feb. / 21:25
€ 3
dimitri15
25 feb. / 21:23
€ 1