Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend (toegeschr.a.H.Roodenburg), Boerderij bij klapbrug, Tekening - Verkocht

Onbekend (toegeschr.a.H.Roodenburg), Boerderij bij klapbrug, Tekening kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Onbekend (toegeschr.a.H.Roodenburg), Boerderij bij klapbrug, Tekening kopen? Bied vanaf 1!Onbekend (toegeschr.a.H.Roodenburg), Boerderij bij klapbrug, Tekening kopen? Bied vanaf 1!Onbekend (toegeschr.a.H.Roodenburg), Boerderij bij klapbrug, Tekening kopen? Bied vanaf 1!Onbekend (toegeschr.a.H.Roodenburg), Boerderij bij klapbrug, Tekening kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Tekening door anonieme kunstenaar

Voorstelling van een boerderij bij klapbrug in een polderlandschap

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 25x33, p.p.maat 40x50

Niet gesigneerd

Door herkomst en opzet toegeschreven aan Hendrik Elias Roodenburg

Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:03-04-2017 om 17:14
Eindtijd:16-04-2017 om 17:14
Biedingen (5)
KunstkamerZuidoost
16 apr. / 16:08
€ 13
Dubbelmonde
16 apr. / 16:08
€ 11
KunstkamerZuidoost
16 apr. / 16:08
€ 8
Dubbelmonde
16 apr. / 16:08
€ 6
KunstkamerZuidoost
09 apr. / 11:21
€ 1