Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend: twee pentekeningen met aquarel van oud-Tilburg, ingelijst - Verkocht

Onbekend: twee pentekeningen met aquarel van oud-Tilburg, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Onbekend: twee pentekeningen met aquarel van oud-Tilburg, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend: twee pentekeningen met aquarel van oud-Tilburg, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend: twee pentekeningen met aquarel van oud-Tilburg, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend: twee pentekeningen met aquarel van oud-Tilburg, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend: twee pentekeningen met aquarel van oud-Tilburg, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Impressies van twee verschillende tekenaars van hetzelfde stukje historisch Tilburg.

Erg mooi ingelijst door lijstenmaker. Afmetingen: 35 x 42 cm. en 40 x 48 cm.

Af te halen in Essen, iets ten zuiden van Roosendaal gelegen op een boogscheut van de Ned./Bel. grens.

Werk kan verzonden worden. Bezorgen van het werk in overleg.

ZZZW

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:22-03-2018 om 16:49
Eindtijd:26-03-2018 om 20:49
perkedel
23 mrt. / 16:04
€ 1