FA. (7)

Ada Breedveld - Onbekend

Ada Breedveld - Onbekend kopen? Bied vanaf 1800!
Ada Breedveld - Onbekend kopen? Bied vanaf 1800!Ada Breedveld - Onbekend kopen? Bied vanaf 1800!Ada Breedveld - Onbekend kopen? Bied vanaf 1800!

Geplaatst door  WvdH
FA. (3)

Lid sinds 2019
5 verkochte items
  • Ada Breedveld (1944)
Jaartal2008
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen94 cm x 129 cm (h x b)
Lijst108 cm x 143 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie aquarel van Ada Breedveld met haar bekendste onderwerp: een dikke dame.
Het werk is in zeer goede conditie en heeft een prachtige lijst eromheen. De lijst bevat kleine beschadigingen.
Door de grote van het werk is het alleen op te halen in Uden.

Lichte beschadigingen aan lijst

Ada Breedveld (1944)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  WvdH
FA. (3)

Lid sinds 2019
5 verkochte items
143 cm
108 cm
129 cm
94 cm
Starttijd:28-04-2019 om 19:21
Eindtijd:05-05-2019 om 22:52
Openingsbod€ 1800
ObjectlocatieUden, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie