Karel Appel - onbekend - Verkocht

Karel Appel - onbekend kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Karel Appel - onbekend kopen? Bied vanaf 450!Karel Appel - onbekend kopen? Bied vanaf 450!Karel Appel - onbekend kopen? Bied vanaf 450!Karel Appel - onbekend kopen? Bied vanaf 450!Karel Appel - onbekend kopen? Bied vanaf 450!Karel Appel - onbekend kopen? Bied vanaf 450!Karel Appel - onbekend kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  THAM

2 verkochte items
  • Karel Appel (1921-2006)
Jaartal1974
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen77 cm x 55 cm (h x b)
Lijst103 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Een fraai kleurrijk werk van Karel Appel. Kan het niet meer plaatsen in huis.

Papierrand is verkleurd. Beeld en lijst zijn prima

Dit item is verkocht voor 460,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-03-2020 om 21:16
Eindtijd:19-04-2020 om 08:15
Frankhuijs
18 apr. / 16:16
€ 400