Gijs Keizer - onbekend - Verkocht

Gijs Keizer - onbekend kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Gijs Keizer - onbekend kopen? Bied vanaf 1!Gijs Keizer - onbekend kopen? Bied vanaf 1!Gijs Keizer - onbekend kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  CvE_kunst

Lid sinds 2020
3 verkochte items
  • Gijs Keizer (1933)
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstIngelijst
Afmetingen96 cm x 67 cm (h x b)
Lijst123 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijk abstract ingelijst werk van Gijs Keizer.
In prima staat.

Gijs Keizer (1933)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  CvE_kunst

Lid sinds 2020
3 verkochte items
91 cm
123 cm
67 cm
96 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-04-2020 om 18:14
Eindtijd:30-04-2020 om 22:53
Biedingen (7)
Luuk534
29 apr. / 22:32
€ 20
Gonny
19 apr. / 20:16
€ 15
MarcelB
17 apr. / 11:51
€ 10
Quinta2000
17 apr. / 11:51
€ 10
MarcelB
17 apr. / 10:35
€ 5
nelleke1958
16 apr. / 22:41
€ 3
Roelk84
16 apr. / 20:59
€ 1