FA. (3)

Cees van Dijl - Onbekend

Cees van Dijl - Onbekend kopen? Bied vanaf 80!
Cees van Dijl - Onbekend kopen? Bied vanaf 80!Cees van Dijl - Onbekend kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Conny2017

Lid sinds 2017
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Cees van Dijl (1934-2004)
Jaartal1993
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen87 cm x 60 cm (h x b)
Lijst100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi schilderij. Wegens verhuizing te koop.

Cees van Dijl (1934-2004)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Conny2017

Lid sinds 2017
verkochte items
80 cm
100 cm
60 cm
87 cm
Starttijd:08-06-2020 om 10:00
Eindtijd:17-06-2020 om 21:20
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieMolenaarsgraaf, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie