George Duval - Onbekend - Verkocht

George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!
George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!
  • George Duval (1920-1993)
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oud schilderij in goede staat is ooit verkocht bij een kunsthandel.

Oud schilderij blijkt ooit gekocht te zijn bij kunsthandel.

George Duval (1920-1993)

Geplaatst door  Roeland1981

Lid sinds 2017
11 verkochte items
49 cm
39 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-07-2020 om 20:15
Eindtijd:01-08-2020 om 21:34
Arrt
26 jul. / 13:39
€ 30