Joop Kropff - Onbekend

Joop Kropff - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!
Joop Kropff - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!Joop Kropff - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!
  • Joop Kropff (1892-1979)
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen74 cm x 74 cm (h x b)
Lijst92 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bosgezicht met pad en kasteel op heuvel op de achtergrond in avond schemering. Het schilderij is donker en heeft een goede belichting nodig.

Starttijd:27-07-2022 om 13:42
Eindtijd:10-08-2022 om 19:00
Openingsbod € 200
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie