Reinald van den Steene - onbekend

Reinald van den Steene - onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Reinald van den Steene - onbekend kopen? Bied vanaf 50!Reinald van den Steene - onbekend kopen? Bied vanaf 50!Reinald van den Steene - onbekend kopen? Bied vanaf 50!Reinald van den Steene - onbekend kopen? Bied vanaf 50!Reinald van den Steene - onbekend kopen? Bied vanaf 50!Reinald van den Steene - onbekend kopen? Bied vanaf 50!
  • Reinald van den Steene (1937)
Jaartal1971
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 40 cm (h x b)
Lijst54 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De titel staat vermeld op het schilderij alleen is het voor mij onleesbaar.

De schildertechniek is niet met zekerheid te zeggen.

Reinald van den Steene (1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  artoeter

Lid sinds 2020
0 verkochte items
58 cm
54 cm
40 cm
34 cm
Starttijd:07-07-2020 om 20:26
Eindtijd:14-07-2020 om 19:18
Openingsbod € 50
ObjectlocatieTuk,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie