Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - 2x grote ets/aquatint, gesign.ca.1930 - Verkocht

Onbekende kunstenaar - 2x grote ets/aquatint, gesign.ca.1930 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Onbekende kunstenaar - 2x grote ets/aquatint, gesign.ca.1930 kopen? Bied vanaf 10!Onbekende kunstenaar - 2x grote ets/aquatint, gesign.ca.1930 kopen? Bied vanaf 10!Onbekende kunstenaar - 2x grote ets/aquatint, gesign.ca.1930 kopen? Bied vanaf 10!Onbekende kunstenaar - 2x grote ets/aquatint, gesign.ca.1930 kopen? Bied vanaf 10!Onbekende kunstenaar - 2x grote ets/aquatint, gesign.ca.1930 kopen? Bied vanaf 10!Onbekende kunstenaar - 2x grote ets/aquatint, gesign.ca.1930 kopen? Bied vanaf 10!Onbekende kunstenaar - 2x grote ets/aquatint, gesign.ca.1930 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

371 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Aangeboden: 2x Grote kleurenets/aquatint met voorstelling van (Sneeuw)Landschap van de kunstenaar Friedrich Iwan, ca. 1930. Op stevig etspapier, formaat blad ca 72 x 54 cm, ets ca 46 x 39 cm. Rechtsonder met potlood gesigneerd Iwan. Blad kent aan de randen wat gebruikssporen, de etsen zelf zijn prima in orde.

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:07-03-2018 om 11:00
Eindtijd:15-03-2018 om 11:00
Cent
13 mrt. / 21:15
€ 10