Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - Abstract - gemengde techniek,gelijst - Verkocht

Onbekende kunstenaar - Abstract - gemengde techniek,gelijst kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Onbekende kunstenaar - Abstract - gemengde techniek,gelijst kopen? Bied vanaf 75!Onbekende kunstenaar - Abstract - gemengde techniek,gelijst kopen? Bied vanaf 75!Onbekende kunstenaar - Abstract - gemengde techniek,gelijst kopen? Bied vanaf 75!Onbekende kunstenaar - Abstract - gemengde techniek,gelijst kopen? Bied vanaf 75!Onbekende kunstenaar - Abstract - gemengde techniek,gelijst kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

371 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Van onbekende kunstenaar: abstract, gemengde techniek op Schoellershammer papier. Gesigneerd r.o. gedateerd 1975. In stevige houten lijst, formaat incl. 53 x 53 cm, grootte schilderij 44 x 44 cm.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:12-06-2017 om 19:33
Eindtijd:17-06-2017 om 19:33
Mark1968
17 jun. / 18:52
€ 75