Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - linoleum schnitt- Schloss Klerf gesigneerd - Verkocht

Onbekende kunstenaar - linoleum schnitt- Schloss Klerf gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Onbekende kunstenaar - linoleum schnitt- Schloss Klerf gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - linoleum schnitt- Schloss Klerf gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  loft
FA. (15)

451 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Linosnede op rijstpapier bevestigd op een vel. Gesigneerd, niet goed leesbaar. Bijgeschreven is 14 - X - h1. Afbeelding van het slot Clerf (schrijfwijze Klerf) aan de rivier de Klerf, Duitsland.

Op de afbeelding het slot met de huizen zoals het was voor de tweede wereldoorlog. Tijdens de oorlog raakte het ernstig beschadigd en werd nadien gerestaureerd.

Afmeting 17.5 x 11 cm. Wordt verzonden als brievenbuspakket.

Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:20-02-2016 om 15:09
Eindtijd:27-02-2016 om 15:29
Biedingen (7)
Margy
27 feb. / 15:21
€ 13
cristieK
27 feb. / 15:21
€ 11
Margy
27 feb. / 15:21
€ 9
cristieK
27 feb. / 15:19
€ 7
Margy
27 feb. / 15:11
€ 5
cristieK
27 feb. / 15:09
€ 3
Margy
27 feb. / 14:45
€ 1