Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar, olieverf op doek, Dorpsweg - Verkocht

Onbekende kunstenaar, olieverf op doek, Dorpsweg kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Onbekende kunstenaar, olieverf op doek, Dorpsweg kopen? Bied vanaf 50!Onbekende kunstenaar, olieverf op doek, Dorpsweg kopen? Bied vanaf 50!Onbekende kunstenaar, olieverf op doek, Dorpsweg kopen? Bied vanaf 50!Onbekende kunstenaar, olieverf op doek, Dorpsweg kopen? Bied vanaf 50!Onbekende kunstenaar, olieverf op doek, Dorpsweg kopen? Bied vanaf 50!Onbekende kunstenaar, olieverf op doek, Dorpsweg kopen? Bied vanaf 50!Onbekende kunstenaar, olieverf op doek, Dorpsweg kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  rahoekstra_kunst8
FA. (1)

Lid sinds 2017
103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Heel oud wewrk, vermoedelijk eind 19e eeuw. Oude dorpsweg. De naam van de kunstenaar is onbekend, allen monogram EJS (slecht leesbaar). Techniek: olieverf op doek. Gesigneerd aan de linker onderzijde. De afmetingen van het doek zijn: 19 cm x 28 cm. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 30,5 cm x 40,5 cm. Het betreft een bijzonder fraai bewerkte oude lijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(47)
FA. (1)

Lid sinds 2017
103 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:15-11-2017 om 13:20
Eindtijd:22-11-2017 om 13:20
guy1952
20 nov. / 18:44
€ 50