Niet of onleesbaar gesigneerd - onbekende kunstenaar, olieverf op doek, niet leesbaar gesigneerd - Verkocht

onbekende kunstenaar, olieverf op doek, niet leesbaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

onbekende kunstenaar, olieverf op doek, niet leesbaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!onbekende kunstenaar, olieverf op doek, niet leesbaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!onbekende kunstenaar, olieverf op doek, niet leesbaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!onbekende kunstenaar, olieverf op doek, niet leesbaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!onbekende kunstenaar, olieverf op doek, niet leesbaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!onbekende kunstenaar, olieverf op doek, niet leesbaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Onbekende kunstschilder,

niet leesbaar gesigneerd, met de hand; H.Gain !!!

20e eeuw, goede konditie, afm. 75x100

zonder lijst./ prachtig impressionistisch werk.

verzenden: aantekenen / bezorgen GRATIS Ned. / België

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:13-03-2016 om 18:08
Eindtijd:20-03-2016 om 18:08
jpmr5503
19 mrt. / 16:26
€ 125