Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - zonder titel - Verkocht

Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Afmetingen doek 35 x 45 cm.

Periode circa 1975-1985

Conditie zeer redelijk.

Ongesigneerd.Ingelijst 42,5 x 52,5 cm.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:05-05-2018 om 19:14
Eindtijd:19-05-2018 om 21:14
Natalia
07 mei / 09:11
€ 1