Niet of onleesbaar gesigneerd - onbekende kunstenaar, onduidelijk gesigneerd, gouache achter glas ZT - Verkocht

onbekende kunstenaar, onduidelijk gesigneerd, gouache achter glas ZT kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

onbekende kunstenaar, onduidelijk gesigneerd, gouache achter glas ZT kopen? Bied vanaf 45!onbekende kunstenaar, onduidelijk gesigneerd, gouache achter glas ZT kopen? Bied vanaf 45!onbekende kunstenaar, onduidelijk gesigneerd, gouache achter glas ZT kopen? Bied vanaf 45!onbekende kunstenaar, onduidelijk gesigneerd, gouache achter glas ZT kopen? Bied vanaf 45!onbekende kunstenaar, onduidelijk gesigneerd, gouache achter glas ZT kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Gerrit1
FA. (1)

Lid sinds 2017
46 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Gouache (ingelijst achter glas)

Compositie '93.

onduidelijk gesigneerd rechtsonder.

afm.met lijst: 72,5 x 58 cm.

afm.beeld: 48 x 34 cm.

in prima conditie.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:24-04-2017 om 14:39
Eindtijd:08-05-2017 om 14:39
Marcoz
07 mei / 21:50
€ 45