Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - Pastel op papier - Stilleven met portret zonder titel. - Verkocht

Onbekende kunstenaar - Pastel op papier - Stilleven met portret zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Onbekende kunstenaar - Pastel op papier - Stilleven met portret zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - Pastel op papier - Stilleven met portret zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - Pastel op papier - Stilleven met portret zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - Pastel op papier - Stilleven met portret zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - Pastel op papier - Stilleven met portret zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - Pastel op papier - Stilleven met portret zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Afmetingen 50 x 60 cm.

Pastel op papier, bevestigd op board.

Conditie zeer redelijk : minieme plekken.

Gesigneerd r.o

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(40)
Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:27-04-2018 om 00:30
Eindtijd:06-05-2018 om 21:30
Marcello020
27 apr. / 22:21
€ 1