Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - potlood en krijt tekening - vrouwelijk beeld - Verkocht

Onbekende kunstenaar - potlood en krijt tekening - vrouwelijk beeld kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Onbekende kunstenaar - potlood en krijt tekening - vrouwelijk beeld kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - potlood en krijt tekening - vrouwelijk beeld kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Deze tekening op grijs tekenpapier is gemaakt met potlood en (wit) krijt/pastel.

Het is een tekening van een beeld van een vrouw met aan de bovenzijde een ring of beugel.

Enige lichte vouwen aan onder en bovenzijde, links onder twee foxing vlekjes.

Niet gesigneerd.

Wordt verzonden tussen houten platen.

Objectlocatie Nederland
Starttijd9-4-2016 om 20:08
Eindtijd17-4-2016 om 20:08
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken