Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar, Vorm en Kleur, Zeefdruk - Verkocht

Onbekende kunstenaar, Vorm en Kleur, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 45,00

Onbekende kunstenaar, Vorm en Kleur, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar, Vorm en Kleur, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar, Vorm en Kleur, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar, Vorm en Kleur, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar, Vorm en Kleur, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3179 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk door een mij onbekende kunstenaar

Voorstelling in Vorm en Kleur

Losbladig, beeldmaat 40x40, bladmaat 49x49

Gesigneerd en gedateerd '69' r.o.

Annotatie l.o. in potlood 'H.C.'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:05-09-2017 om 16:29
Eindtijd:19-09-2017 om 20:29
Biedingen (7)
in2art
19 sep. / 12:29
€ 45
Amstelgirl
19 sep. / 12:29
€ 40
Amstelgirl
17 sep. / 19:55
€ 17
KunstkamerZuidoost
17 sep. / 19:55
€ 15
KunstkamerZuidoost
08 sep. / 18:31
€ 12
Amstelgirl
08 sep. / 18:31
€ 10
Amstelgirl
05 sep. / 21:43
€ 1