Niet of onleesbaar gesigneerd - onbekende kunstenaar - Verkocht

onbekende kunstenaar kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

onbekende kunstenaar kopen? Bied vanaf 1!onbekende kunstenaar kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Onekende kunstenaar

Zeefdruk

niet gesigneerd

ingelijst

maten lijst; 68 x 55 cm

maten afbeelding; 33 X 33 CM

het werk wordt oningelijst verstuurd

ingelijst verstuen in overleg

Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:29-12-2017 om 09:33
Eindtijd:05-01-2018 om 09:38
Biedingen (13)
NellaD
05 jan. / 09:32
€ 26
obvious
04 jan. / 15:51
€ 21
NellaD
04 jan. / 15:12
€ 19
artmuseum777
04 jan. / 15:09
€ 17
NellaD
04 jan. / 15:09
€ 15
artmuseum777
04 jan. / 15:09
€ 15
NellaD
04 jan. / 14:28
€ 13
obvious
04 jan. / 13:10
€ 11
NellaD
04 jan. / 13:10
€ 9
obvious
04 jan. / 13:10
€ 7
NellaD
04 jan. / 13:04
€ 5
obvious
03 jan. / 08:25
€ 3
anjaenrob
02 jan. / 15:50
€ 1