Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar – Olieverf op papier – Boerin melkt koe - Verkocht

Onbekende kunstenaar – Olieverf op papier – Boerin melkt koe  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Onbekende kunstenaar – Olieverf op papier – Boerin melkt koe  kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar – Olieverf op papier – Boerin melkt koe  kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar – Olieverf op papier – Boerin melkt koe  kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar – Olieverf op papier – Boerin melkt koe  kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar – Olieverf op papier – Boerin melkt koe  kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar – Olieverf op papier – Boerin melkt koe  kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar – Olieverf op papier – Boerin melkt koe  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2872 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Een olieverfschilderij met een voorstelling van een landschap met een boerin die de koeien melkt.

Het werk is gesigneerd en niet ingelijst. Het werk is geplakt op een een vel karton. Helaas hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.

Afmetingen: Vel karton, 42 x 52 cm. Blad, 23 x 29 cm.

Herkomst: Uit de collectie van de familie Mijnlieff,(uit Werkendam)

Conditie: Het papier van het schilderij heeft een paar vlekjes / zuurvlekjes. Het karton waarop het werk is bevestigd, heeft vlekken.

Zie ook de foto’s.

(Gelijktijdig met dit werk bieden wij  van dezelfde kunstenaar nog een werk ter veiling aan.  Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”)

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Boerin melkt koe”).

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Olieverf op papier.

Jaartal: Onbekend.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Linksonder.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, Duitsland: Vanaf 8,00 euro (via Kiala). Via Postnl: 15,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2872 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:21-02-2016 om 11:46
Eindtijd:06-03-2016 om 16:46
Biedingen (13)
verve
06 mrt. / 15:25
€ 30
Goof63
06 mrt. / 15:25
€ 25
verve
06 mrt. / 15:24
€ 25
Goof63
06 mrt. / 15:24
€ 19
verve
06 mrt. / 15:24
€ 17
Goof63
06 mrt. / 14:06
€ 15
alexS
04 mrt. / 12:08
€ 13
thehijltje
01 mrt. / 18:33
€ 11
annettenbrug
01 mrt. / 18:33
€ 9
thehijltje
01 mrt. / 18:33
€ 7
annettenbrug
01 mrt. / 18:32
€ 5
thehijltje
01 mrt. / 18:32
€ 3
annettenbrug
29 feb. / 21:20
€ 1