Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende Kunstenaar- Verf op papier- abstracte kompositie zonder titel. - Verkocht

Onbekende Kunstenaar- Verf op papier- abstracte kompositie zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Onbekende Kunstenaar- Verf op papier- abstracte kompositie zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende Kunstenaar- Verf op papier- abstracte kompositie zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende Kunstenaar- Verf op papier- abstracte kompositie zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende Kunstenaar- Verf op papier- abstracte kompositie zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende Kunstenaar- Verf op papier- abstracte kompositie zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Afmetingen 18 x 24 cm.beeldformaat.(in passepartout 24 x 30 cm)

Conditie zeer redelijk.

verf op papier.

Jaartal onbekend

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:23-03-2018 om 18:14
Eindtijd:01-04-2018 om 21:14
Biedingen (3)
smzoethout
01 apr. / 21:09
€ 10
meersander
01 apr. / 21:09
€ 9
smzoethout
01 apr. / 20:01
€ 1