Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende Poolse Kunstenaar, Lino - Verkocht

Onbekende Poolse Kunstenaar, Lino kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Geplaatst door  ArtAtelier

125 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie Lino van een voor mij onbekende kunstenaar van hoge kwaliteit

Jaar: 1980

Titel: The Coverlet

Op hand geschept papier

Oplage: ../40

Afm.: 56 x 75 cm.

Hand gesigneerd en genummerd

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:03-08-2016 om 15:32
Eindtijd:10-08-2016 om 15:32
8013
10 aug. / 15:23
€ 65