Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend : Handgesigneerde druk – Midnight Snacks – Ingelijst - 2005 - Verkocht

Onbekend : Handgesigneerde druk – Midnight Snacks – Ingelijst - 2005  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 60,00

Onbekend : Handgesigneerde druk – Midnight Snacks – Ingelijst - 2005  kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Handgesigneerde druk – Midnight Snacks – Ingelijst - 2005  kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Handgesigneerde druk – Midnight Snacks – Ingelijst - 2005  kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Handgesigneerde druk – Midnight Snacks – Ingelijst - 2005  kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Handgesigneerde druk – Midnight Snacks – Ingelijst - 2005  kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Handgesigneerde druk – Midnight Snacks – Ingelijst - 2005  kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Handgesigneerde druk – Midnight Snacks – Ingelijst - 2005  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerd en getiteld met potlood, maar helaas hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.

-Ingelijst in een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.

-Titel: “Midnight Snacks”.

-Afmetingen: Lijst, 36 x 30 cm. Tekening, 21 x 17 cm.

-Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.
-Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

Titel: “Midnight Snacks”

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Druk op papier.

Jaartal: 2005.

Afmetingen: Lijst, 36 x 30 cm. Tekening, 21 x 17 cm.

Ingelijst: Ingelijst in een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Kan zo aan de muur.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro, aangetekende verzending via PostNL.

Naar België: Naar België: 8,00 euro (bij verzending via KIALA). Bij verzending via PostNL: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:03-09-2017 om 09:13
Eindtijd:13-09-2017 om 21:13
Biedingen (16)
jacob128
13 sep. / 19:25
€ 60
Peinado
13 sep. / 19:25
€ 55
jacob128
13 sep. / 19:25
€ 50
Peinado
12 sep. / 07:15
€ 36
jacob128
11 sep. / 23:16
€ 31
Peinado
11 sep. / 23:16
€ 26
jacob128
11 sep. / 23:16
€ 25
Peinado
11 sep. / 23:16
€ 19
jacob128
11 sep. / 23:16
€ 17
Peinado
11 sep. / 23:15
€ 13
jacob128
11 sep. / 23:15
€ 11
Peinado
11 sep. / 21:03
€ 9
Jul
11 sep. / 21:03
€ 7
Peinado
06 sep. / 18:07
€ 5
dimitri15
06 sep. / 18:07
€ 3
dimitri15
04 sep. / 17:33
€ 1