Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend : Handgesigneerde linosnede – Hanen – Ingelijst - 2006 - Verkocht

Onbekend : Handgesigneerde linosnede – Hanen – Ingelijst - 2006  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Onbekend : Handgesigneerde linosnede – Hanen – Ingelijst - 2006  kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Handgesigneerde linosnede – Hanen – Ingelijst - 2006  kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Handgesigneerde linosnede – Hanen – Ingelijst - 2006  kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Handgesigneerde linosnede – Hanen – Ingelijst - 2006  kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Handgesigneerde linosnede – Hanen – Ingelijst - 2006  kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Handgesigneerde linosnede – Hanen – Ingelijst - 2006  kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Handgesigneerde linosnede – Hanen – Ingelijst - 2006  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerd, gedateerd en getiteld met potlood, maar helaas hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.

-Ingelijst in een houten baklijst met passe-partout en glasplaat.

-Titel: “Hanen”.

-Afmetingen: Lijst, 42 x 52 cm. Blad, 30 x 32 cm. Beeld, 20 x 20 cm.

-Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.
-Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

Titel: “Hanen”

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Druk van een linoleumsnede op papier.

Jaartal: 2006.

Afmetingen: Lijst, 42 x 52 cm. Blad, 30 x 32 cm. Beeld, 20 x 20 cm.

Ingelijst: Ingelijst in een houten baklijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Linksonder en op de achterkant van het papier (zie de 6e foto).

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Kan zo aan de muur.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro, aangetekende verzending via PostNL.

Naar België: Naar België: 8,00 euro (bij verzending via KIALA). Bij verzending via PostNL: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:12-09-2017 om 16:48
Eindtijd:24-09-2017 om 16:48
Biedingen (8)
YW_59
24 sep. / 15:24
€ 16
Peinado
24 sep. / 15:24
€ 14
YW_59
24 sep. / 15:24
€ 12
Peinado
24 sep. / 15:24
€ 10
YW_59
24 sep. / 15:24
€ 8
Peinado
14 sep. / 20:17
€ 6
HerBern
14 sep. / 20:17
€ 4
Peinado
13 sep. / 09:04
€ 1