Herman Brood - Onder de Douche (gelijst) - Verkocht

Herman Brood - Onder de Douche (gelijst) kopen? Bied vanaf 170!
Herman Brood - Onder de Douche (gelijst) kopen? Bied vanaf 170!Herman Brood - Onder de Douche (gelijst) kopen? Bied vanaf 170!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen23.5 cm x 17 cm (h x b)
Lijst36 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Onder de douche

Specificaties:
Kunstenaar:Herman Brood
Afmeting:23,5 x 17 cm.
Maat lijst:36 x 30,5 cm.
Handgesigneerd:Ja, met zilveren marker, beneden
Lijst:Brede zwarte lijst met zwarte passepartout
Techniek:Zeefdruk, genummerd 226/300
Galerieprijs:€ 335,-
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (87)
Geplaatst door  mplein
FA. (20 )

Lid sinds 2017
421 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
30.5 cm
36 cm
17 cm
23.5 cm
Dit item is verkocht voor 195,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-10-2022 om 08:31
Eindtijd:29-10-2022 om 22:57
mathiasza
29 okt. / 16:43
€ 170