Onderhuidse bloemen

Onderhuidse bloemen kopen? Bied vanaf 2000!
Onderhuidse bloemen kopen? Bied vanaf 2000!Onderhuidse bloemen kopen? Bied vanaf 2000!Onderhuidse bloemen kopen? Bied vanaf 2000!Onderhuidse bloemen kopen? Bied vanaf 2000!Onderhuidse bloemen kopen? Bied vanaf 2000!

Geplaatst door  Apedis

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Mirko Krabbe (1960)

Mooi groot ( 90 x 120 cm ) en sfeervol schilderij, uit de serie 'onderhuidse bloemen', olieverf op canvas, aan de achterzijde gesigneerd.

In 2005 rechtsreeks van Ateliers 1-1-9 (Anke Akerboon & Mirko Krabbé) aangekocht.

Starttijd:21-08-2016 om 00:09
Eindtijd:24-08-2016 om 17:10
Openingsbod€ 2000
ObjectlocatieNederland