Niet of onleesbaar gesigneerd - Onduidelijk signatuur: gemengde techniek, Famiglia - Verkocht

Onduidelijk signatuur: gemengde techniek, Famiglia kopen? Bied vanaf 12!

Verkoopprijs: € 12,00

Onduidelijk signatuur: gemengde techniek, Famiglia kopen? Bied vanaf 12!Onduidelijk signatuur: gemengde techniek, Famiglia kopen? Bied vanaf 12!Onduidelijk signatuur: gemengde techniek, Famiglia kopen? Bied vanaf 12!Onduidelijk signatuur: gemengde techniek, Famiglia kopen? Bied vanaf 12!

Geplaatst door  MyPlaceYourPlace
FA. (1)

72 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Linksonder staat signatuur met datum.
Lita van ....... achternaam onduidelijk,
misschien Lita van Engelenhoven.

Titel: Famiglia
Jaartal: 1989
Afmeting blad: 50 cm x 40 cm
Afmeting afbeeldingen: 26,5 cm x 20 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (linksonder)
Materiaal: Gemengde techniek
Ingelijst: Nee
Conditie kunstwerk: Goede staat

Werk wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend toegezonden.

Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:17-09-2017 om 12:56
Eindtijd:25-09-2017 om 20:49