Niet of onleesbaar gesigneerd - Onduidelijke signatuur : Zeefdruk , Jack Jerkey – 1991 - oplage 30 ex. - Verkocht

Onduidelijke signatuur :  Zeefdruk ,  Jack Jerkey – 1991 - oplage 30 ex.  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Onduidelijke signatuur :  Zeefdruk ,  Jack Jerkey – 1991 - oplage 30 ex.  kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur :  Zeefdruk ,  Jack Jerkey – 1991 - oplage 30 ex.  kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur :  Zeefdruk ,  Jack Jerkey – 1991 - oplage 30 ex.  kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur :  Zeefdruk ,  Jack Jerkey – 1991 - oplage 30 ex.  kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur :  Zeefdruk ,  Jack Jerkey – 1991 - oplage 30 ex.  kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur :  Zeefdruk ,  Jack Jerkey – 1991 - oplage 30 ex.  kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur :  Zeefdruk ,  Jack Jerkey – 1991 - oplage 30 ex.  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeefdruk uit 1991, gesigneerd, getiteld en gedateerd met potlood. Helaas hebben wij de signatuur niet goed kunnen lezen en hebben we geen verdere informatie over de kunstenaar.

Gemaakt in een oplage van 30 exemplaren. Dit is nr 18.

Het werk is niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest.

Afmetingen: Blad, 51 x 36 cm. Beeld, 41,5 x 29,5 cm.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: Het papier heeft m.n. in het kader, buiten het beeld, ‘zuurvlekjes’.

Zie ook de foto’s.

Titel: “Jack Jerkey”. Met potlood geschreven rechtsonder.

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Zeefdruk op papier.

Jaartal: 1991.

Oplage: Gemaakt in een oplage van 30 exemplaren. Dit is nr 18.

Ingelijst: Nee

Gesigneerd: Linksonder

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:01-06-2016 om 11:52
Eindtijd:15-06-2016 om 21:52
Biedingen (2)
urbandew
14 jun. / 08:21
€ 3
achjaja
05 jun. / 19:45
€ 1