Niet of onleesbaar gesigneerd - Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 - Verkocht

Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Aquarel , Kiosk – ingelijst – 1940 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Een aquarel uit 1940 met een voorstelling van een stadsgezicht met een krantenkiosk.

Gesigneerd en gedateerd (’40), maar de signatuur is niet goed leesbaar. Helaas hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.

Het werk is ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 31 x 36,5 cm. Beeld: 31 x 23 cm.

Herkomst: De toenmalige ‘Kunsthandel M.J.G. Wiebes , Kinkerstraat 240-242 Amsterdam W’.
Conditie: Het papier van de aquarel en van het passe-partout is wat ‘vergeeld’. De lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

Titel: “Kiosk”.

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Aquarel.

Jaartal: 1940.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro, aangetekende verzending via Postnl.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:26-04-2017 om 17:30
Eindtijd:06-05-2017 om 20:30
Biedingen (5)
Theod
06 mei / 20:25
€ 11
AdeNeef
06 mei / 17:30
€ 9
Sjeekspier
06 mei / 17:30
€ 7
Sjeekspier
06 mei / 07:26
€ 3
Jurian
02 mei / 14:40
€ 1