Niet of onleesbaar gesigneerd - Onduidelijke signatuur : Gemengde techniek , Molen – ingelijst– 1956 - Verkocht

Onduidelijke signatuur : Gemengde techniek , Molen – ingelijst– 1956 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Onduidelijke signatuur : Gemengde techniek , Molen – ingelijst– 1956 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Gemengde techniek , Molen – ingelijst– 1956 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Gemengde techniek , Molen – ingelijst– 1956 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Gemengde techniek , Molen – ingelijst– 1956 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Gemengde techniek , Molen – ingelijst– 1956 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Gemengde techniek , Molen – ingelijst– 1956 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Gemengde techniek , Molen – ingelijst– 1956 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2847 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Een schilderij met een voorstelling van een molen met op de voorgrond knotwilgen.

Gemaakt d.m.v. een combinatie van contékrijt, gewassen inkt en aquarelverf op aquarelpapier.

Gesigneerd en gedateerd linksonder (‘Januari 1956’), maar de signatuur is moeilijk leesbaar (Hilarius?) en wij hebben helaas geen verdere informatie over de kunstenaar.

Afmetingen: Lijst, 55 x 53 cm. Beeld, 41 x 39 cm.

Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekken en heeftbeschadigingen aan de bovenrand.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Molen met knotwilgen”).

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Een combinatie van contékrijt, gewassen inkt en aquarelverf op aquarelpapier.

Jaartal: Januari 1956. Staat geschreven linksonder.

Gesigneerd: Linksonder.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

Afhandeling:

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  8,00 euro bij verzending via KIALA en 20,00 euro bij verzending via Postnl.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:14-08-2016 om 08:08
Eindtijd:28-08-2016 om 17:13
Biedingen (8)
Strechgel
28 aug. / 17:04
€ 11
11556
28 aug. / 17:04
€ 11
Strechgel
28 aug. / 17:03
€ 9
11556
28 aug. / 16:55
€ 7
artb
28 aug. / 15:03
€ 5
Maart23
28 aug. / 15:03
€ 5
artb
25 aug. / 12:35
€ 3
11556
14 aug. / 11:08
€ 1