Niet of onleesbaar gesigneerd - Onduidelijke signatuur : Olieverf op doek, Schapen – ca 1950 - Verkocht

Onduidelijke signatuur : Olieverf op doek, Schapen – ca 1950  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Onduidelijke signatuur : Olieverf op doek, Schapen – ca 1950  kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Olieverf op doek, Schapen – ca 1950  kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Olieverf op doek, Schapen – ca 1950  kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Olieverf op doek, Schapen – ca 1950  kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Olieverf op doek, Schapen – ca 1950  kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Olieverf op doek, Schapen – ca 1950  kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Olieverf op doek, Schapen – ca 1950  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Een schilderij uit ca 1950 met een voorstelling van een landschap met schapen.

Gesigneerd en ingelijst in een houten lijst. Helaas hebben wij de signatuur niet goed kunnen lezen en hebben we geen verdere informatie over de kunstenaar.

Afmetingen: Lijst, 42 x 53 cm. Beeld, 31 x 42 cm.

Herkomst: Kunsthandel ‘Centrum’, Den Haag (actief in de 1e helft van de 20e eeuw).

Conditie: Het doek heeft 2 kleine gaatjes aan de bovenrand (zie de 5e foto). De lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“schapen”).

Kunstenaar: Willy van Schoonhoven van Beurden.

Techniek: Olieverf op doek, gespannen op een houten spieraam.

Jaartal: Onbekend, ca 1950.

Ingelijst: In in een houten lijst.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het schilderij kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het schilderij kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 8,00 euro (via Kiala) en 15,00 euro via Postnl.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:10-05-2017 om 09:54
Eindtijd:19-05-2017 om 21:54
Biedingen (11)
debbykoning
19 mei / 19:23
€ 15
Felix22
19 mei / 19:23
€ 15
debbykoning
19 mei / 19:03
€ 13
Withaar
19 mei / 19:03
€ 11
debbykoning
19 mei / 19:03
€ 11
Withaar
15 mei / 19:17
€ 9
Felix22
15 mei / 19:17
€ 7
Felix22
14 mei / 19:04
€ 5
Withaar
14 mei / 19:04
€ 3
Felix22
14 mei / 19:04
€ 3
Withaar
14 mei / 12:44
€ 1