Onduidelijke signatuur – Zeefdruk – Motorrijder – Gesigneerd – ca 1970 - Verkocht

Onduidelijke signatuur – Zeefdruk – Motorrijder – Gesigneerd – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Onduidelijke signatuur – Zeefdruk – Motorrijder – Gesigneerd – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur – Zeefdruk – Motorrijder – Gesigneerd – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur – Zeefdruk – Motorrijder – Gesigneerd – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur – Zeefdruk – Motorrijder – Gesigneerd – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur – Zeefdruk – Motorrijder – Gesigneerd – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur – Zeefdruk – Motorrijder – Gesigneerd – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur – Zeefdruk – Motorrijder – Gesigneerd – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een kleurige zeefdruk met een  voorstelling van een motorrijder voor een groot huis.

De zeefdruk is handgesigneerd met potlood, maar helaas hebben wij de naam van de kunstenaar niet goed kunnen lezen en hebben geen verdere informatie over de kunstenaar. Het werk is afgedrukt op dik papier en niet ingelijst. Deze zeefdruk verdient een mooi passe-partout en bijpassende lijst.

Afmetingen: Blad, 50 x 44 cm. Beeld, 40 x 45 cm.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: Het papier is wat ‘vergeeld’ en heeft kreuk en scheurtjes langs de randen (dit zal niet meet te zien zijn als het werk is ingelijst.

Zie ook de foto’s.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Motorrijder”).

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Zeefdruk.

Jaartal:  ca 1970..

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Conditie: Het papier is wat ‘vergeeld’ en heeft kreuk en scheurtjes langs de randen (dit zal niet meer te zien zijn als het werk is ingelijst.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3224 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)