Elinka Oosterom-de Gustowska - Ongereptheid - Verkocht

Elinka Oosterom-de Gustowska - Ongereptheid kopen? Bied vanaf 55!
Elinka Oosterom-de Gustowska - Ongereptheid kopen? Bied vanaf 55!Elinka Oosterom-de Gustowska - Ongereptheid kopen? Bied vanaf 55!Elinka Oosterom-de Gustowska - Ongereptheid kopen? Bied vanaf 55!Elinka Oosterom-de Gustowska - Ongereptheid kopen? Bied vanaf 55!Elinka Oosterom-de Gustowska - Ongereptheid kopen? Bied vanaf 55!
  • Elinka Oosterom-de Gustowska (1908-1973)
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst73 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit olieverf is aan de achterzijde gesigneerd. Het werk zit in een houten lijst. De lijst heeft wat leeftijdssporen.

Elinka Oosterom-de Gustowska (1908-1973)

NederlandsNederlandsRussischRussischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Martha
FA. (6 )

207 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
63 cm
73 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-08-2022 om 16:02
Eindtijd:16-09-2022 om 09:48
HendriksFrank
15 sep. / 21:48
€ 45